Protisluneční okenní fólie

Potřebujete za tónovat okna? Obraťte se na nás. Do oken vám nainstalujeme protisluneční okenní fólie, díky kterým bude interiér chráněn před UV zářením a nebude docházet k jeho přehřívání.

* Pomohou snížit teplotu v místnosti v letních měsících * Zadržují 99% UV záření * V zimě snižují únik tepla skrze skleněnou plochu * Snižují prostup slunenčí energie až o 85% * Snižují viditelnost do místnosti * Zlepší vzhled budovy * Výběr z různých prostupností světla * Nabídka i nereflexních fólií určených i na historické části měst * Nabídka fólií pro polykarbonát a plexi

Velkou nevýhodou skla je jeho nedostatečná ochrana před slunečním zářením. Některá skla lze již při výrobě upravovat tak, aby byla v tomto směru účinnější, ale co když nechceme vyměňovat celé skleněné tabule? Ideální je použití okenních fólií, které jsou jednoduchou a levnější alternativou a zároveň slouží jako bezpečnost a izolace.

Protisluneční fólie jsou určeny na ochranu interiéru proti slunečnímu záření jako je přehřívání interiéru a proti UV a IR záření. Zbraňují pronikání tepla do bytů, domů, balkonových lodžií, zimních zahrad, pergol, kanceláří, hal, studoven, čekáren, knihoven a dalších objektů. Zároveň snižují viditelnost do místnosti.

Máte zájem o tuto službu, nebo potřebujete radu?

Neváhejte nás kontaktovat na tel. 777076477

nebo na emailu smrcka@blackguard.cz