Spolupracujeme

Zde je přehled dalších partnerů s kterými naše firma spolupracuje.

Auto Jihlava

Nabízíme kompletní autoservis od A do Z, pneuservis, diagnostika vozidel, profesionální ruční mytí interiéru a exteriéru vozů včetně mytí motorů.

Autosklo K+M

Autosklo K+M je sítí autoskloservisů založených v roce 1992, zaměřených na prodej, montáže a opravy autoskel, jak osobních vozidel, tak i nákladních, autobusů ale i stavebních strojů. Od počátku své činnosti byl kladen důraz na kvalitu zboží a služeb, proto se našimi dodavateli staly přední světový výrobci autoskel Fuyao, Sait-gobain Sekurit, Pilkington, AGC, příslušenství k autosklům Icor, chemie pro zasklívání autoskel Teroson.

AR SERVIS

AR SERVIS Jindřichův Hradec je již více než čtvrt století Vaším partnerem v oblasti nákupu, prodeje a servisu vozů ŠKODA, PEUGEOT a CITROËN.
Pokud uvažujete o pořízení nového nebo ojetého vozu, jsme přesvědčeni, že vozy ŠKODA, PEUGEOT a CITROËN si Vás svými nezpochybnitelnými kvalitami získají. Potřebujete-li využít servisní zázemí, jsme připraveni Vám poskytnout velmi kvalitní služby autorizovaného servisu. Nabídka našich služeb je naprosto kompletní, tedy od prodej nového nebo ojetého vozu, přes výkup Vašeho stávajícího vozu, pojištění vozu, kompletní servisní zázemí, vlastní karosárnu a lakovnu, vyřízení pojistné události, zapůjčení vozu, zapůjčení originálního příslušenství, prodej originálních dílů a příslušenství až po STK.

Petr Žáček
CEO

Motto: Neprodáváme jenom auta a servisní služby, zajišťujeme mobilitu.

AUTO DOBROVOLNÝ

Auto Dobrovolný V.M. s.r.o. je rodinná firma, ve které se dnes potkávají zástupci třech generací. Zaměstnává více než 80 zaměstnanců. Ve Velkém Meziříčí i v sesterských provozovnách v Jihlavě a ve Znojmě je vybudováno silné servisní zázemí, které je zárukou kvalitní péče o zákazníky, respektive o jejich vozy. Velmi strategická poloha firmy uprostřed České Republiky a navíc v těsné blízkosti dálnice D1, moderní a komplexní servis, velký a přitom útulný showroom nových vozů s výhledem na město Velké Meziříčí a zejména tradičně vysoká úroveň služeb a přátelské jednání se zákazníky, to je základní charakteristika jednoho z největších prodejců vozů Opel na Moravě.

FOPO

Prodejce vozů Ford

Autoslužby Pospíšil

Páreček mladých lidí Tomáš a Aneta, kteří se snaží Vaše auta, sedačky i koberce dělat krásné, voňavé a hlavně čisté. V létě 2020 jsme si koupili tepovač na vyčištění našeho auta, první pokus se povedl. Všichni kamarádi se ptali, kdo nám to čistil a chtělli to také. A podnikání bylo na světě. V srpnu 2020 jsme začali, prostudovali mnoho příruček, navštívili pár konkurentů, kteří nám rádi poradili. Dokoupili jsme přípravky, stroje a začalli dělat na tom, co nás baví. Moc nás těší, že se naše práce zákazníkům líbí, a proto se snažíme stále vylepšovat technologii a vyhledáváme kvalitní kosmetiku.

Auto Style City nabízí exkluzivní péči

Zatímco Vy budete řídit svůj byznys nebo si vyřídíte potřebné schůzky a jednání, případně se vydáte na nákupy, my se o Váš vůz postaráme. Záleží pouze na Vás, zda si vyberete čištění exteriéručištění interiéru nebo komplexní péči. Každou část vozu pečlivě vyčistíme s použitím účinných a ekologických přípravků, které Váš vůz zanechají čistý, lesklý a voňavý. Skvěle vyčištěný vůz Vás reprezentuje. S naší péčí bude Váš vůz za hvězdu kdekoli a kdykoli.