INSTALACE AUTOFÓLIÍ – Jindřichův Hradec

Naše firma Blackguard.cz – zde nabízíme profesionální zatmavení či tónování autoskel, autofólie s UV filtrem Suntek. Instalaci provádíme bez demontáže skel. Autofólie jsou atestované s homologací MD ČR. Dále nabízíme celopolepy aut do různých barev (wrapping), ochranné fólie laku auta, bezpečnostní, protisluneční fólie na okna, výloh a dveří budov, dekorační fólie. Garance kvality a nízké ceny.

AR Servis s.r.o. (Jindřichův Hradec)

AR SERVIS Jindřichův Hradec je již více jak 23 let Vaším partnerem v oblasti nákupu, prodeje a servisu vozů ŠKODA. Pokud uvažujete o pořízení nového vozu, jsme přesvědčeni, že vozy ŠKODA Vás svými nezpochybnitelnými kvalitami přesvědčí a i Vy se stanete hrdými členy rodiny ŠKODA. Pokud potřebujete využít servisní zázemí, jsme připraveni Vám poskytnout velmi kvalitní služby autorizovaného servisu ŠKODA a servisu pro vozy ostatních značek. Nabídka služeb společnosti AR SERVIS je naprosto kompletní, tedy od výkupu Vašeho stávajícího vozu, přes prodej nového vozu ŠKODA, kompletní servisní zázemí, karosárnu, autolakovnu, STK až po ekologickou likvidaci vozu

Nabízené služby:  Výměna utoskel, Čištění interiérů, Diagnostika, Geometrie, Klempířské práce, Lakýrnické práce, Mechanické práce, Montáž doplňků, Mytí­ vozidel, Pneuservis, Příprava na STK a emise, Prodej náhradních dílů, Seřízení světlometů, Servis klimatizací, Zajištění STK a emisí a td.

Prioritou pro AR Servis s.r.o. je především kvalita poskytovaných služeb a individuální přístup k zákazníkovi.

AR SERVIS s.r.o.
Jarošovská 869/II
377 02 Jindřichův Hradec

info linka: 384 321 005
mobil: 734 391 735
e-mail: arservis@arservis.cz
web: www.arservis.cz

     

Zde nás najdete