Fólie na budovy

Naše firma provádí veškeré instalace bezpečnostních, ochranných,  protislunečních, privátních, designových okenních fólií od kvalitních  předních světových značek, Raven, Suntek, Solar screen, s vysokou životností.

Máte zájem o tu to službu, nebo potřebujete radu?

Instalace okenních fólií u Vás doma, firmě

Instalaci okenních fólií provádíme zdarma v těchto provozovnách/městech:

(cena dopravy mimo provozovny/města 10,-/km)

Instalace okenních fólií provádíme v okolí těchto měst:

Teplice, Třebíč,  Třešť, Telč, Dačice, Jihlava, Pelhřimov, Humpolec, Havlíčkův Brod, Chotěboř, Velké Meziříčí, Jindřichův Hradec, Třeboň, Nové Veselí, Nová Bystřice, Bechyně, Praha. Po telefonické domluvě lze instalovat i mimo vypsaná města.

Protisluneční okenní fólie

Potřebujete za tónovat okna? Obraťte se na nás. Do oken vám nainstalujeme protisluneční okenní fólie, díky kterým bude interiér chráněn před UV zářením a nebude docházet k jeho přehřívání.

* Pomohou snížit teplotu v místnosti v letních měsících
* Zadržují 99% UV záření
* V zimě snižují únik tepla skrze skleněnou plochu
* Snižují prostup slunenčí energie až o 85%
* Snižují viditelnost do místnosti
* Zlepší vzhled budovy
* Výběr z různých prostupností světla
* Nabídka i nereflexních fólií určených i na historické části měst
* Nabídka fólií pro polykarbonát a plexi

Velkou nevýhodou skla je jeho nedostatečná ochrana před slunečním zářením.
Některá skla lze již při výrobě upravovat tak, aby byla v tomto směru účinnější,
ale co když nechceme vyměňovat celé skleněné tabule? Ideální je použití okenních fólií,
které jsou jednoduchou a levnější alternativou a zároveň slouží jako bezpečnost a izolace.

Protisluneční fólie jsou určeny na ochranu interiéru proti slunečnímu záření jako je přehřívání interiéru
a proti UV a IR záření. Zbraňují pronikání tepla do bytů, domů, balkonových lodžií, zimních zahrad, pergol, kanceláří, hal, studoven, čekáren, knihoven
a dalších objektů. Zároveň snižují viditelnost do místnosti.

Galerie

Výlohové vitrínové UV fólie

Potřebujete za tónovat okna? Obraťte se na nás. Do oken vám nainstalujeme protisluneční okenní fólie, díky kterým bude interiér chráněn před UV zářením a nebude docházet k jeho přehřívání.

 • Výlohové a vitrínové fólie zabraňují prostupu UV a IR záření prosklenou plochou, mají 99 % UV filtr a jsou vhodné na všechny typy skel a oken. Blednutí nezpůsobuje pouze vliv UV záření, ale také viditelné světlo  a  působení  sluneční  energie,  respektive  infračervené záření.  Žádná fólie však nezastaví blednutí ze  100 %, ale rozhodně prodlouží  dobu  životnosti  vystavovaného  zboží a udrží jeho kvalitu po delší dobu než bez této ochrany.  Pokud se  na sklo nainstaluje kvalitní fólie s pokovenou vrstvou a částečně ztmaveným povrchem, je blednutí zabráněno zdaleka větší části, než-li pouze folií s UV ochranou. Platí pravidlo, že čím tmavší a účinnější je fólie, tím je větší stupeň ochrany proti blednutí. V případě vystavovaného zboží je však záměrem, aby toto zboží bylo vidět i z dálky a ze všech úhlů pohledu. Je proto třeba vybrat fólii, která je v podstatě kompromisním řešením mezi účinností a ztmavením.
 • Ochraňte vystavené exponáty před UV zářením
 • Zadrží až 99,5 % UV záření
 • Mohou být i úplně čiré
 • Tmavší odstíny snižují prostup sluneční energie

Bezpečnostní ochranné fólie

Sklo nás doprovází na každém kroku doma, v práci či v obchodě. Sklo je velmi křehké a snadno se rozbije. Je velmi důležité zajistit skleněné plochy dříve, než dojde k nějakému zranění. Pomocí čirých polyesterových okenních fólií, můžeme velmi účinně eliminovat rizika, která mohou hrozit při poškození skleněné plochy nebo při pokusu o nežádoucí průnik skrze skleněnou plochu.

100 mikronů – ideální pro skla v koupelně, interiérové skleněné příčky nebo prosklené dveře doma či v kanceláři

175 mikronů – pro použití ve více frekventovaných prostorách, kde je očekávána větší intenzita nárazů (sportovní centra, obchodní centra, školy, aj.)

300 mikronů – zabezpečení skleněných ploch proti násilnému vniknutí osob při kriminalitě a vandalismu

Pro zabezpečení skleněných ploch objektů proti násilnému vniknutí slouží fólie s tloušťkou 300 mikronů. Tato fólie musí projít zkouškou akreditované zkušebny a splnit podmínky jednotlivých kategorií odolnosti dle EN ČSN 356. Na každou fólii, která úspěšně splní podmínky určité kategorie odolnosti, je vystaven akreditovaný certifikát. Na certifikátu je jasně stanovena tloušťka skla s použitou okenní fólií a kategorie odolnosti, která byla splněna. Neplatí zde pravidlo, že při aplikaci na tlustší sklo, je splněna stejná kategorie odolnosti. Je to přesně naopak. To znamená že čím tlustší je sklo, tím vznikne větší a pevnější střep a samozřejmě i větší možnost protržení fólie. Z tohoto důvodu nelze tvrdit, že stejnou kategorii odolnosti splňuje aplikovaná bezpečnostní fólie i na skle s větší tloušťkou.

Privátní designové fólie

Nemáte dostatek soukromí? Vytvořte si privátnost prostředí zneprůhledněním skleněné plochy pomocí okenní privátní fólie. Okenní privátní fólie lze rozdělit na Okenní privátní průsvitné a současně neprůhledné a okenní privátní neprůsvitné a současně neprůhledné. Dále v naší nabídce naleznete i designové fólie, které i z fádní skleněné plochy vytvoří originální doplňek.

 • Jsou určeny k ochraně Vašeho soukromí
 • Zachovají  prostup viditelného světla
 • Zpravidla imitují pískované sklo
 • Velké množství vzorů a dekorů
 • Zadrží 99% UV záření
 • Barevné fólie vylepší design interiéru

Lze využít i do koupelen na sprchové zástěny, kouty.

Galerie